حمایت از کالای ایرانی

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه های در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است. شرکــت در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۸و تحــت شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰ میلیارد ریال که ۵۰ درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه های بیمه ای به شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۰۱ با صـدور نخسـتین بیمه نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .

بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی طی سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸ ، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمینان در رشد ،توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد . نیز شبکه گسترده فروش بیمه عمر شرکت بیمه پاسارگاد با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در قالب بیش از 80 شعبه و بیش از 14000 نمایندگی فروش بیمه عمر فعال، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه عمر پاسارگاد، بیمه ثالث پاسارگاد، بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه تکمیلی درمان پاسارگاد ، بیمه مسئولیت پاسارگاد و بیمه مهندسی پاسارگاد به شما هموطن گرامی می باشند.

در همین راستا

جناب اقای کسری اسلامی که از سال 1387 وارد صنعت بیمه شدند و در حال حاظر به عنوان مدیر ارشد سازمان فروش 913 در حال فعالیت هستند. با همکاری تیم مدیریتی باشگاه مجموعه تخفیفات پاسارگاد.

در راستای حمایت  از تولید داخلی و همچنین کاهش اختلاف طبقاتی جهت حمایت از کالا و مشاغل ایرانی  در استفاده از خدمات شهری و رفاهی (خدمات تخفیفی بیمه پاسارگاد ، غذایی ، ورزشی ، ازدواج آسان و…) درصدد اجرای طرح اپلیکیشن هوشمند باشگاه مجموعه تخفیفات پاسارگاد به صورت گروهی میان بیمه گذاران بیمه پاسارگاد کارمندان و کارگران ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی در شهر شیراز بر آمده است.

شماره پشتیبانی: 09174146488

واحد تبلیغات: 09059680815